AB půjčky – Půjčka Podnikatel

Chybí vám dostatek peněz a zrovna máte bezvadné nápady na rozvoj vašeho podnikání? Potřebujete investovat do firmy z různých důvodů a nechce se vám čekat zbytečně dlouho? Podnikatelskou půjčku si můžete uzavřít na dlouhou dobu či jenom na několik měsíců. Záleží na vás, jak popřemýšlíte o návratnosti ve formě splátek. K dispozici máte hned několik bank a nebankovních společností, jednou z nich jsou i AB půjčky.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Aktivní i začínající podnikatelé, kteří potřebují peníze na rozvoj svého podnikání, k vylepšení aktuálního cash flow nebo chtějí investovat do firmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv týkajícího se podnikání a investic do firmy.

Splatnost půjčky: 3 – 6 měsíců, lze odložit první splátku

Inspirace:  Půjčky Liberec rychle a bez rizika

Poplatky: Počítá se poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 2 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 120 Kč, poplatek za zaúčtování platby s chybným nebo chybějícím variabilním symbolem 500 Kč, poplatek za vyplacení každé exekuce 4 000 Kč, poplatek za změnu smluvních podmínek z podnětu dlužníka 8 000 Kč, poplatek za změnu zajištění v průběhu trvání úvěru 3%, jednorázový poplatek za rezervaci finančních prostředků 5%, poplatek za expresní zaslání finančních prostředků 2%, poplatek za částečně čerpání úvěru 3%, poplatek za příjem hotovosti

2%, poplatek za zaslání aktuální výše závazku dlužníka dle písemné žádosti 200 Kč atd.

Ručení: Ručí se nemovitostí klienta nebo jeho obchodního partnera.

Inspirace:  VATAonline – půjčka do výplaty

Roční úrok: 6 – 10 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Osobně nebo online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Po provedení všech potřebných úkonů spojených se zástavou a po podpisu smlouvy se finance poskytují v hotovosti nebo převodem na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Smlouva je jasná a přehledná a je k dispozici k případnému prokonzultování s vaším právníkem. Mohou si půjčit i začínající podnikatelé, lze odložit první splátku. Půjčka je řízena dle obchodního zákoníku.