Cetelem – Osobní půjčka

cetelemPeníze se točí hodně rychle, ale občas se stane, že vám z nich zbyde hodně málo a nemáte žádné rezervy na extra výdaje. V nejméně vhodnou dobu může přijít požadavek na zaplacení školného, na opravu auta, na novou pračku, myčku na nádobí, televizi nebo na zaplacení nedoplatku elektrické energie.  Ihned sehnat vyšší částku není jednoduché, ale vždy máte možnost si půjčit a následně splácet v dohodnutých splátkách. Na poli nebankovních poskytovatelů se setkáte i se společností Cetelem.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem může zažádat fyzická osoba plně způsobilá k právním úkonům, starší 18 let. Musí vlastnit bankovní účet u některé z bank v ČR. Rovněž se vyžaduje zajištěný trvalý zdroj příjmu – nesmí se nacházet ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě. V žádosti uvedete osobní a kontaktní informace, údaje o zaměstnání a finanční situaci. K žádosti ještě doložíte potvrzení o výši příjmu – rovněž od partnera ve společné domácnosti nebo poslední 2 výplatní pásky, kopii posledního výpisu z bankovního účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Inspirace:  Vitacredit - Americká hypotéka

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje na cokoli, ale máte možnost zvolit i účelovou variantu na konkrétní nemovitosti, nové či ojeté auto, nábytek…

Splatnost půjčky: Splácení je stanoveno na dobu od 6 do 84 měsíců. Na stránkách Cetelem – https://www.hellobank.cz lze využít splátkovou kalkulačku, kde se jednoduše spočítá splátka z požadované  půjčky. Snadno zjistíte, zda budete schopni tuto sumu pravidelně splácet.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou figurovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem si lze zažádat online způsobem, telefonicky nebo na pobočce. Žádost online je ihned posouzena a dozvíte se, zda je schváleno či zamítnuto.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po dodání všech náležitostí a podepsání smlouvy máte brzy vypůjčené peníze na vašem bankovním účtě.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka pro osoby s trvalým příjmem. Více o nebankovních půjčkách bez registru najdete na aviva-pojistovna.cz/nebankovni-pujcky-ihned-a-bez-registru/