Essox půjčka patří mezi nejznámější bankovní úvěry

I když současným segmentem půjček dnes nejvíce hýbou úvěry nebankovní, rozhodně nejsou jedinou možností, jak se můžeme dostat k penězům. Ideálním příkladem je Essox půjčka, která dnes patří mezi nejznámější bankovní úvěrové produkty. Nutno říci, že její koncept vychází z klasické půjčky Komerční banky, ale sama nabídne o mnoho větší záběr. Konkrétně je totiž vhodná na:

Obecně lze tedy říci, že spadá především do segmentu spotřebitelských úvěrů, kdy jsme jasně omezeni v tom, co si za peníze můžeme koupit. To může být na jednu stranu nevýhodou, ale na stranu druhou možnost získat peníze za výhodnějších podmínek.

Co nabídne Essox půjčka v oblasti automobilů?

V tomto segmentu máme samozřejmě možnost financovat tímto způsobem automobily jak nové, tak i ojeté. A to s jistotou toho, že lze získat i stoprocentní hodnotu daného vozu. Dle stáří vozidla lze volit i různé druhy splácení, a to od 12 do 84 měsíců. Samozřejmostí je i možnost sjednání přímo na pobočce daného autobazaru, nebo autosalonu.

Zajímavost: Co je také poměrně zajímavou specifikací, to je i fakt, že zde nám dává Essox půjčka na výběr z klasického úvěru, nebo leasingu.

Co je k dispozici v segmentu zboží a služeb?

Ani v této oblasti rozhodně nemusíme být zklamáni, jelikož to Essox půjčka nabídne možnost koupit si na úvěr řadu věcí. Příkladem může být třeba vybavení domácnosti, různé spotřebiče, stejně jako to může být také elektronika. Nechybí ale ani možnost koupit si sportovní vybavení, zahradní techniku, nebo motocykly. Zkrátka vše, co se týká našeho života, chceme si to koupit, ale aktuálně nemáme k dispozici finanční prostředky spojené s tím, abychom si věc koupili za hotové.

Jak je to se splatností půjčky? I zde samozřejmě máme na výběr z různých termínů, a to od 3 do 72 měsíců.

Co nabídnou kreditní karty?

Poslední dostupnou možností jsou kreditní karty. Ty samozřejmě nabídnou možnost mít peníze k dispozici nejenom na výběr, ale i platby v obchodech. V rámci nich nabídne Essox půjčka hned několik variant. Zmínit je dobré jednu z nejvýhodnějších, která vypadá takto: „Kreditní karta Bonus Futuro je určena vybraným klientům společnosti ESSOX. Stačí pouze jediný telefonát a dozvíte se, jak jednoduše získat finanční prostředky s možností bezúročného čerpání.

Inspirace:  Zaplo.cz půjčka uspokojí vaše potřeby

Ke kreditním kartám se samozřejmě váže také několik možných výhod, jako to, že s nimi můžeme platit i na internetu, stejně jako třeba také to, že můžeme využívat i čtyřicetidenního bezúročného období, stejně jako můžeme využívat SMS notifikací. Není také problém karty používat v zahraničí, nebo to, že jsou spojeny s férovými poplatky, které mohou přinášet i řadu dalších výhodných podmínek.

Essox půjčka
Komerční banka – Essox půjčka