Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka

Ferratum-jpg-1Nikdo si nepřeje být zadlužený, protože následné splácení je sice ve stanovených částkách, ale i ta se musí věnovat mimo rodinný rozpočet a pokrýt stanovenou částku v termínu. Pokud se vám nechce hodně zadlužovat a neobejdete se bez půjčky, zkuste jen nižší částky. Existují společnosti, specializované na poskytování menších částek a k tomu je přizpůsobeno i splácení a úročení. Mez ně patří i Ferratum půjčky.Výše půjčky: od 500 Kč do 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku obdržíte bez potvrzení o příjmu. V případě zájmu není problém, aby o peníze požádal nezaměstnaný, osoba pobírající mateřský příspěvek, důchod atd. Půjčit si mohou osoby starší 20 let, které u společnosti Ferratum nemají žádné dluhy z minulých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv potřebujete, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 7 – 45 dní. Stanovenou splatnost je možné prodloužit celkem třikrát.  Po prodloužení získáte dalších 15 dní ke splácení – za poplatek.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatku předem a bez skrytých poplatků. Prodloužení půjčky je zpoplatněno výší 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají určené úročení, ale jsou tu poplatky nahrazující úroky. Vše splatíte společně s půjčenou částkou dohromady. Přesná suma je sdělena společností Ferratum ke každé výši a také v závislosti na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze zasílat prostřednictvím SMS či online formulářem. Informace o schválení či o zamítnutí obdržíte již do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je hotovo do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky se posílají peníze poštovní poukázkou či se převádějí na bankovní účet. Druhý den máte peníze u sebe.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velmi snadno a z klidu domova. K žádosti stačí mít přístup na stránky Ferratum či lze zaslat SMS zprávu. Není potřeba potvrzení příjmů a ani ručitel.
 


Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Konzultant pro Vaši SEO optimalizaci

Konzultant pro Vaši SEO optimalizaci

Pokud jde o důležité věci, je dobré, když se máte na koho obrátit a s kým konzultovat. Myslíte, že je úspěšnost Vašeho webu důležitou věcí? Jistě že ano,... 
[Celý článek]

Kdy se hodí rychlá půjčka do výplaty?

Kdy se hodí rychlá půjčka do výplaty?

Jistě jste již slyšeli o tom, že půjčky do výplaty každému jsou dnes ideální volbou pro každého, kdo potřebuje peníze. My se společně zaměříme na to, komu je... 
[Celý článek]

Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Na našem trhu se můžeme setkat se skutečně celou řadou zajímavých půjček. Kromě klasických je to také rychlá půjčka do výplaty bez registru. Ta má hned několik... 
[Celý článek]