Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčkaFerratum-jpg-1Nikdo si nepřeje být zadlužený, protože následné splácení je sice ve stanovených částkách, ale i ta se musí věnovat mimo rodinný rozpočet a pokrýt stanovenou částku v termínu. Pokud se vám nechce hodně zadlužovat a neobejdete se bez půjčky, zkuste jen nižší částky. Existují společnosti, specializované na poskytování menších částek a k tomu je přizpůsobeno i splácení a úročení. Mez ně patří i Ferratum půjčky.

Výše půjčky: od 500 Kč do 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku obdržíte bez potvrzení o příjmu. V případě zájmu není problém, aby o peníze požádal nezaměstnaný, osoba pobírající mateřský příspěvek, důchod atd. Půjčit si mohou osoby starší 20 let, které u společnosti Ferratum nemají žádné dluhy z minulých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv potřebujete, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 7 – 45 dní. Stanovenou splatnost je možné prodloužit celkem třikrát.  Po prodloužení získáte dalších 15 dní ke splácení – za poplatek.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatku předem a bez skrytých poplatků. Prodloužení půjčky je zpoplatněno výší 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají určené úročení, ale jsou tu poplatky nahrazující úroky. Vše splatíte společně s půjčenou částkou dohromady. Přesná suma je sdělena společností Ferratum ke každé výši a také v závislosti na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze zasílat prostřednictvím SMS či online formulářem. Informace o schválení či o zamítnutí obdržíte již do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je hotovo do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky se posílají peníze poštovní poukázkou či se převádějí na bankovní účet. Druhý den máte peníze u sebe.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velmi snadno a z klidu domova. K žádosti stačí mít přístup na stránky Ferratum či lze zaslat SMS zprávu. Není potřeba potvrzení příjmů a ani ručitel.
 


Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]