Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka

Ferratum-jpg-1Nikdo si nepřeje být zadlužený, protože následné splácení je sice ve stanovených částkách, ale i ta se musí věnovat mimo rodinný rozpočet a pokrýt stanovenou částku v termínu. Pokud se vám nechce hodně zadlužovat a neobejdete se bez půjčky, zkuste jen nižší částky. Existují společnosti, specializované na poskytování menších částek a k tomu je přizpůsobeno i splácení a úročení. Mez ně patří i Ferratum půjčky.

Výše půjčky: od 500 Kč do 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku obdržíte bez potvrzení o příjmu. V případě zájmu není problém, aby o peníze požádal nezaměstnaný, osoba pobírající mateřský příspěvek, důchod atd. Půjčit si mohou osoby starší 20 let, které u společnosti Ferratum nemají žádné dluhy z minulých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv potřebujete, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Inspirace:  AB půjčky – Půjčka Klasik

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 7 – 45 dní. Stanovenou splatnost je možné prodloužit celkem třikrát.  Po prodloužení získáte dalších 15 dní ke splácení – za poplatek.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatku předem a bez skrytých poplatků. Prodloužení půjčky je zpoplatněno výší 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají určené úročení, ale jsou tu poplatky nahrazující úroky. Vše splatíte společně s půjčenou částkou dohromady. Přesná suma je sdělena společností Ferratum ke každé výši a také v závislosti na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze zasílat prostřednictvím SMS či online formulářem. Informace o schválení či o zamítnutí obdržíte již do 10 minut.

Inspirace:  Ekvita půjčka – rychlý nebankovní úvěr

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je hotovo do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky se posílají peníze poštovní poukázkou či se převádějí na bankovní účet. Druhý den máte peníze u sebe.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velmi snadno a z klidu domova. K žádosti stačí mít přístup na stránky Ferratum či lze zaslat SMS zprávu. Není potřeba potvrzení příjmů a ani ručitel.