Umožní vám GEmoney internet banka přihlásit se i přes telefon?

Pokud se mluví o možnosti spravovat účet prostřednictvím přímého bankovnictví, přichází velmi často na řadu právě klasika. Tedy varianta, kdy můžeme náš bankovní účet spravovat pomocí počítače, stejně jako pomocí notebooku. To ale není jediný možnost, jak nám umožní GEmoney internet banka přihlásit se k našemu bankovnímu účtu. Jsou totiž i varianty, kdy nám stačí pouze náš telefon. I když GE Money nabízí i půjčky, dnes se zaměříme zaměříme pouze na použití Internetová banky.

Dnes umožní GEmoney internet banka přihlásit se i z mobilu

Zatímco řada dalších bank využívá pro možnost mobilního internetového bankovnictví různé aplikace, u GE je možnost jiná. Je v podstatě jedno, jaký máte operační systém vašeho mobilu a tabletu, jelikož využívat budete výhradně mobilní verzi systému. To znamená, že k tomu nepotřebujete žádnou konkrétní aplikaci, pouze podobně jako u počítače internetový prohlížeč. Díky tomu tak získáte do svého mobilu všechny potřebné funkce a možnosti, jako v případě počítače. Ostatně řadu výhod shrnuje i samotná banka: „Mobilní verze Internet Banky je přizpůsobena pro snadné a pohodlné používání ve webových prohlížečích chytrých telefonů. I na cestách budete mít přístup k mnoha funkcím, které Vám pomohou spravovat Vaše finance.“

Jste problémovým klientem a máte problémy s platební morálkou? Poradíme, kde najdete půjčky, kde opravdu půjčí i Vám.

Aplikace přece jenom existuje

I když v rámci klasického internetového bankovnictví aplikace neexistuje, nabízí se služba s názvem Mobito. Ta je unikátní možností, jak můžete svůj mobilní telefon snadno a rychle propojit s vaším běžným účet. A co vám to přinese? Především ulehčení v oblastech placení. To znamená, že tak lze zaplatit vaším mobilním telefonem u celé řady obchodníků, a to jak za služby, tak samozřejmě také za zboží. Díky této aplikaci lze posílat i platby mezi různými uživateli této aplikace, stejně jako je možné dobíjet i kredit. Mezi klíčová pozitiva této aplikace patří hlavně:

  • Rychlost
  • Jednoduchost
  • Univerzálnost
  • Variabilita
Inspirace:  Essox půjčka patří mezi nejznámější bankovní úvěry

Zadávat platby jde i pomocí SMS

Skutečně unikátní novinku nabídne banka v segmentu přímého bankovnictví službou, která nese název Mobil Banka. Pokud nám umožní GEmoney internet banka přihlásit se k našemu účtu, můžeme ho jednoduše spravovat pomocí předvolených příkazů. U této možnosti je ale situace zcela jiná, jelikož vše funguje na principu zasílání SMS zpráv. Ty jsou však šifrované. Díky tomu tak lze jednoduchým způsobem ovládat náš účet, a to pomocí základních pokynů.

Víte, že … jednou z možností, kterou můžeme využít, je třeba zjištění zůstatku našeho bankovního účtu, stejně jako to může být třeba zadání, stejně jako zrušení trvalého příkazu. A to vše bez nutnosti toho, mít v mobilu internet.

Máte účet u České spořitelny? Využijte i vy internetové bankovnictví Servis24 a spravujte vaše finance odkudkoli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Inspirace:  Co nabídne Servis24 přihlášení na účet?

Na tuto službu navazuje varianta velmi podobná, která nese název internet banka. Už samotný název jasně ukazuje, že se jedná o tu variantu, kdy všechny příkazy nebo požadavky realizujeme telefonicky. A to buď prostřednictvím telefonního bankéře, nebo prostřednictvím telefonního automatu.

Online bankovnictví - trvalé příkazy - zadání a rušení
GE Money Bank – internetbanking