Jaké služby a produkty nabídne m Banka?

m Banka neboli mBank patří mezi banky, které při příchodu na náš trh způsobily doslova revoluci. A to hlavně proto, že tato banka byla první, která začala nabízet možnost mít účet bez poplatků. Tuto možnost tato banka ale nabídne stále i nyní, a tak se může pořád řadit mezi jedny z nejvýhodnějších na trhu. Daný účet se logicky hodí na běžnou správu finančních prostředků, což usnadní jak platební karty, tak to usnadní třeba také internetové bankovnictví. Pojďme se tedy blíže podívat, co nám může m Banka nabídnout.

Mimo klasického účtu ale nabídne banka také účet spořící. Ten by se dal považovat za jeho alternativu. A to z toho důvodu, že nám také umožní správu našich financí, ale nabídne také jejich zhodnocení. Navíc účet s označením eMax nabídne i platební kartu. Spořit lze ještě jedním způsobem, a to jsou termínované vklady, kam můžete peníze uložit na dobu celého jednoho roku.

m Banka nám může i půjčit

Není to jenom možnost naše peníze spravovat a zhodnocovat. Banka přichází také s možností, kdy můžeme peníze také získat. A to hned v rámci čtyřech zajímavých úvěrových produktů. Pokud bychom měli být konkrétní, tak se jedná přesně o tyto:

  • Povolené přečerpání účtu
  • Půjčka
  • Kreditní karta
  • Hypotéka
Inspirace:  Jak může vypadat podnikatelská půjčka?

Samozřejmě tyto možnosti jasně ukazují, že m Banka tak dokáže pokrýt všechny potřeby, které mohou klienti mít. Pokud chtějí finanční rezervu, mohou zvolit kontokorent nebo kreditní kartu. Pokud peníze na jakékoliv investice, hodí se samozřejmě půjčka. A pokud jde o sen splnit si vlastní bydlení, je to právě hypotéka, které se může pyšnit tím, že její úrokové sazby začínají hodně nízko. A to celkově na hodnotě 1,69 procent. Víte, že například Essox půjčka patří mezi nejvýhodnější úvěry na finančním trhu.

U banky se lze také pojistit

Zapomínat určitě nesmíme na pozitiva spojená s možností pojistit se. I když můžeme být zvyklí chodit do pojišťovny, pojistku nám sjedná i m Banka. Ty hlavní se samozřejmě týkají toho, kdy chceme být chráněni proti situacím, jako je ztráta zaměstnání, nebo třeba dlouhodobý úraz. V takovém případě se nabízí třeba pojištění k hypotéce, pojištění k půjčce, nebo pojištění pravidelných výdajů. O tom samotná banka píše: „Výpadek příjmů může být pro mnoho lidí problémem. Lehce se může stát, že nebudete schopni dostát svým závazkům. Pojištění pravidelných výdajů vám umožní pojistit se proti nepředvídatelným životním situacím, které by mohly ohrozit vaše příjmy a tím i celý rodinný rozpočet.

Inspirace:  Essox půjčka patří mezi nejznámější bankovní úvěry

Existují ale i další praktické varianty pojistek. Pokud u nich zůstaneme, může se jednat třeba o pojistku spojenou s rizikem krádeže, nebo také odcizení platební karty. V době dovolených je to zase možnost sjednat si výhodné cestovní pojištění. A to z pohodlí domova, třeba i pár minut před vaší konkrétní cestou. Jednoduché a rychlé. Ať už tedy hledáte cokoliv, rozhodně služby banky hodnotíme pozitivně a doporučujeme je.

m Banka - osobni finance
m Banka – osobni finance