Jaké jsou nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Plánujete si půjčit peníze? Pokud ano, je určitě dobré vědět, kam jít. A to proto, že ne všechny nebankovní společnosti mohou vyhovět vašim požadavkům. I proto se v tomto článku blíže podíváme na nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. A to jak s ohledem na to, kolik potřebujete, tak i s ohledem na to, co jste vlastně schopni doložit.

Které nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, mají jednoduché podmínky?

Zcela určitě je to segment mikropůjček. Konkrétně tedy takzvaný segment půjček před výplatou. Pokud je pro něho něco typické, tak zcela určitě to, že vše vyřídíte z pohodlí domova, bez jakéhokoliv dokládání, nebo papírování. I díky tomu může být vše vyřízeno opravdu do pár minut. Jediné, co stačí, je SMS nebo online žádost a následně už jenom vyčkáte na to, až vám peníze přijdou na účet. A to vše bez nahlížení do registrů, stejně jako bez nutnosti dokládat příjem.

Inspirace:  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Výhodou tohoto segmentu je i to, že se neustále zvyšují částky, které si lze půjčit. Například společnost Ferratum dnes nabídne celých 10 000 Kč, společnost Zaplo celých 15 tisíc a CreditON dokonce 20 000 korun českých. Vše jasně vede k tomu, že půjčka nemusí nutně sloužit k řešení finančních problémů, ale může suplovat i klasický úvěr.

Když potřebujete desetitisíce

Pokud ale potřebujete ještě více, a to částky okolo několika desítek tisíc korun, rozhodně nemusíte zoufat. I v tomto směru máte z čeho vybírat. Dobrou volbou jsou společnosti:

  • Provident
  • Home Credit
  • Cofidis

I u nich máte možnost dosáhnout na poměrně zajímavé částky, díky kterým samozřejmě získáte potřebné peníze na cokoliv. Takové nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, se poté pyšní taktéž velmi jednoduchými podmínkami, kdy často stačí doložit jenom váš příjem. Vyřízení může být i do druhého dne, a to s jistotou toho, že vám peníze přijdou na účet, nebo je dostanete v hotovosti. To vše v rámci jasně daných podmínek a s výhodným úrokem. Příkladem může být poslední jmenovaný poskytovatel, který na svém webu uvádí: „Produkty Cofidis jsou transparentní a férové. Naše půjčky neobsahují skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky půjčky se během času nemění.“

Získat lze i miliony

Přesto nejsou desetitisíce poslední možností, jelikož dosáhnout dnes lze i na miliony korun. A to díky společnostem, jako je Acema Credit. U ní však počítejte s tím, že je třeba ručit nemovitostí, jinak půjčku nedostanete. Na druhou stranu patří mezi takové nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí i lidem s výraznými finančními problémy.

Inspirace:  HK Investment – půjčka pro podnikatele

Třeba takovým, kteří mají status problémového klienta, nebo takovým, kteří jsou dokonce v exekučním řízení. I ti tak mohou na požadované peníze poměrně snadno a rychle dosáhnout. Důležité je však podotknout, že úroky mohou být oproti klasické půjčce podstatně vyšší, než v rámci běžných půjček.

Jaké známe půjčky, kde opravdu půjčí?
Daniel_Sinoca / Pixabay