Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Využívá Cetelem registr dlužníků?Nebankovní půjčky mají v současné době celou řadu výhod. Mezi ty hlavní rozhodně patří to, že jsou velmi dobře a také jednoduše dostupné. Pokud budeme konkrétní, můžeme zmínit i nebankovního poskytovatele Cetelem. Ten byl sice v minulosti spjatý hlavně se spotřebitelskými úvěry, ale dnes nabídne také neúčelové půjčky. A pokud vás právě tato oblast zajímá, je třeba také odpovědět na otázku, zda Cetelem registr dlužníků využívá, nebo ne.

Kodex odpovědného půjčování

Je třeba říci, že ani nebankovní společnosti dnes nepůjčí skutečně každému. A to hlavně proto, že většina z nich dodržuje kodex odpovědného půjčování. A tak se při posuzování žádosti snaží o to, aby zjistili o klientovi co nejvíce informací. A to proto, aby mu svou půjčkou samozřejmě nezpůsobili případné potíže. A to samo o sobě už může být odpověď na otázku, zda Cetelem registr dlužníků využívá, nebo ne. Odpověď tedy zní, že ho samozřejmě využívat může. Ale především v případě, aby skutečně mohla společnost identifikovat klienta, kterému by půjčka způsobila problémy. Obecně totiž platí, že i se zápisem v registru není problém peníze získat.

Více informací o Osobní půjčce od Cetelem si přečtěte ve starším článků.

Jaký využívá Cetelem registr dlužníků

Pokud se podíváme konkrétně, jaké registry to mohou v daném případě být, je třeba zmínit, že to jsou dva nejznámější, které na našem trhu vůbec existují. A to tyto:

Samozřejmě nutné je dodat, že Cetelem je v rámci obou registrů také členem. To znamená, že do nich má nejenom přístup, ale také zde uvádí jména těch klientů, které společnost označí za ty problémové. Na to je dobré myslet v případě, kdy máte potíže se splátkami, které nehodláte nijak řešit.

Registr může být i přínosem

Mnozí lidé si samozřejmě myslí, že nahlížení do registrů je primárně problémem. Opak je ale pravdou, jelikož registry mohou také pomoci. Ostatně to potvrzuje i samotná společnost, která píše: „Předtím, než klientovi poskytneme jakýkoli finanční produkt, je potřeba, abychom co nejlépe znali jeho aktuální situaci i celkovou finanční historii. Ověřujeme si o všech žadatelích o úvěr jak negativní, tak pozitivní data z klientských registrů a externích databází.“

To samozřejmě znamená, že registr může pomoci v tom, že působíte mnohem seriózněji. Pokud v tom negativním navíc nemáte žádný záznam, přidává vám to mnohem více.

Vše je individuální

Zmínit ale nesmíme ani fakt, že posuzování daných klientů nemusí proběhnout vždy. V rámci schválení existuje celá řada faktorů a tak registry mohou být pouze doplňkovou možností. Stejně tak je třeba říci také to, že i samotné negativní zápisy jsou hodnoceny individuálně. Je totiž rozdíl mezi tím, zda jste v minulosti skutečně nespláceli své závazky, nebo jste se o pár dní zdrželi třeba s jedinou platbou za váš paušál.

Využívá Cetelem registr dlužníků?

Využívá Cetelem registr dlužníků?

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]