Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

SMS půjčka bez poplatku předemFinspace nabízí na MobilPůjčka.cz rychlou půjčku v nižších částkách, která má libovolné použití. V případě, že jste dospěli k názoru, že je třeba urychleně vyřešit finanční tíseň, můžete se zadlužit na krátkou dobu. Půjčky s krátkou splatností vám dávají možnost vše mít splaceno třeba hned po další výplatě nebo po obdržení slíbených financí.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Klient s věkem 18 – 24 let má možnost mít 1. půjčku 1.000 Kč, 2. půjčku 1.000 – 2.000 Kč, 3. půjčku 1.000 – 3.000 Kč, 4. půjčka 1.000 – 4.000 Kč, 5. půjčku 1.000 – 5.000 Kč. Klient ve věku nad 24 let získá 1. půjčka 1.000 Kč, 2. půjčka 1.000 – 3.000 Kč, 3. půjčka 1.000 – 5.000 Kč, 4. půjčka 1.000 – 7.000 Kč, 5. půjčka 1.000 – 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Klienty se mohou stát fyzické osoby, které jsou občany státu – členem EU a zároveň mají trvalé bydliště v České republice. Zájemci musí být plnoletí a plně způsobilí k právním úkonům. Není povoleno mít žádné půjčky a úvěry v prodlení se splácením v době podání žádosti o půjčku. Není přípustné mít záznamy v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost SMS půjčky je možná na dobu 21 dní.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Je určen poplatek podle dané částky a doby splatnosti.

RPSN: RPSN pro půjčku na 21 dní činí 454%.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte pomocí SMS zpráv. V případě, že je vaše žádost u této společnosti úplně první, je nejdříve nutností vyplnit online registraci na webových stránkách společnosti. stačí udělat registraci a žádat o půjčku můžete později – není to spojeno s okamžitou žádostí. Další půjčky se už uskutečňují jen díky zaslání SMS zprávy. Text musí mít tvar: MP Částka Jméno Příjmení Rodné-číslo Čislo-OP Číslo-účtu/Kód-banky Ulice Číslo-popisné Město PSČ. Vše se zasílá na telefon 9030906.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou odeslány na bankovní účet nebo poštovní poukázkou hned po vyřízení všech požadavků.

Výhody půjčky od společnosti: Krátkodobá půjčka je rychlá. Nevyžadují se ručitele ani jiné zajištění půjčky – majetkem apod.

SMS půjčka na všechno

kropekk_pl / Pixabay

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]