Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Půjčka online je hodně rychlá!Půjčka online

blickpixel / Pixabay

Vyřízení půjčky může některým osobám připadat příliš zdlouhavé, jestliže už mají za sebou například zkušenost s bankou. Ovšem nejedná se o pravidlo, protože současná doba nabízí mnohé poskytovatele bankovních a nebankovních půjček, kteří se předhánějí nejen v rychlosti vyřízení půjčky pro klienty, ale také v nabídce lepších podmínek. Rychlá půjčka online je dostupná rovněž od společnosti Cresco.

Půjčka online vám ušetří čas i výdaje

Osobní schůzky v sídlech poskytovatelů? To už dávno není trendem! Prosazuje se snadné podání žádosti o půjčku online a vyřízení během krátké doby bez nutnosti absolvovat osobní schůzku. Půjčka online vyžaduje registraci, tj. vyplnění připraveného formuláře, kam vepíšete požadované osobní a kontaktní údaje. Následně si vyberete o jakou částku máte zájem a jaká doba splatnosti by vám nejvíce vyhovovala.

Půjčka na cokoliv

Půjčka online se poskytuje na cokoliv. K dispozici je v částkách od 10000Kč až do 150000 Kč. O půjčku mohou žádat zaměstnané osoby, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci, důchodci. U nižších částek se nevyžaduje potvrzení příjmů. Žadatel musí být ve věku 18 – 65 let a musí jít o občana České republiky. Při žádosti budete dokládat občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ si připraví také firemní údaje – přesný název, telefon, IČO a adresu.

Jakub T., Klatovy: Přivítal jsem půjčku na cokoliv bez poplatků předem. Vyřízení proběhlo hladce.

U půjčky online se neplatí žádné poplatky předem. Nevyžadují se ručitelé a ani jiné zajištění půjčky. Doba splatnosti je možná až na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu se dá požádat o odložení až 4 měsíčních splátek. Pokud dodržíte řádné splácení, bude vám vrácena polovina úroků. Půjčka se vyřizuje do 24 hodin, peníze se posílají na bankovní účet nebo si je vyzvednete na poště.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]