Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč



omega pujckaPrát se o peníze skutečně nemá smysl – pokud je nemáte dostat, nedostanete. Nebo právě čekáte na výplatu a je vám těžko, protože nemáte ani korunu v peněžence? Horší finanční období vám pomohou překlenout mnohé druhy nebankovních půjček. Půjčky do výplaty se poskytují v nižších částkách a mají krátkodobou splatnost – přesně na dobu, než se vše vyřeší a váš bankovní účet nakyne díky výplatě. Půjčit se dá i u Omega půjčky.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – pro nové žadatele platí omezení na maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omegu půjčku si mohou vzít plnoletí občané České republiky – všichni ve věku nad 18 let. U žadatelů byla stanovena podmínka nemít žádné záznamy v registrech dlužníků. K žádosti budete dokládat číslo bankovního účtu a číslo mobilního telefonu – používané. Není třeba vás zvát k osobnímu podpisu smlouvy. Rovněž nebudete dokládat nic, kde budete vyjadřovat svůj průměrný příjem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se dává bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od 7 do 30 dnů. Splatnost lze také prodloužit o 7 nebo 14  dní, ale za prodloužení budete platit další stanovený poplatek.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí nic předem. Zaplatíte jenom 1 Kč na účet společnosti, aby se dalo dobře ověřit číslo vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitelů.

Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky snadno najdete, kolik budou činit poplatky (zastupují úročení). Všechno je předem stanoveno a výše se mění podle půjčené výše a podle počtu dní ke splacení.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se nejčastěji sjednává online způsobem. Jde o rychlé vyřízení a posouzení. Stačí vyplnit formulář, zaregistrovat se, vyplnit potřebné údaje a odeslat žádost o o půjčení požadované částky peněz.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje do cca 15 minut. Peníze se následně odesílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velice rychle vyřízena a schvalování zabere několik minut vašeho času. Peníze se odesílají na váš bankovní účet už do do čtvrt hodiny od schválení. Pro stálé klienty jsou nachystány různé bonusy. Nemusíte dokládat vaše příjmy. Půjčky se posuzují 24 hodin denně – včetně víkendů a svátků.

 

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]