Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?Nebankovní trh dnes poskytuje několik možností, v rámci kterých si můžete půjčit. Nutno ale říci, že stejně tak obsahuje i mnoho podvodníků, kteří jenom lákají, ale peníze nedají. Proto je třeba hledat zajímavý článek s tématem „Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí“. A v tomto směru vám přinášíme přehled nejenom konkrétních možností z hlediska charakteristiky úvěru, ale samozřejmě i informace o konkrétních společnostech, které danému segmentu jasně dominují.

Nejdostupnější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, jsou mikropůjčky

Začneme v segmentu mikropůjček, tedy takzvaných půjček před výplatou. V tomto ohledu je jasné, že je to oblast, která dominuje svou jednoduchostí. Vše totiž můžete vyřídit z pohodlí domova, bez jakéhokoliv papírování a dokládání složitých informací. Stejně tak ale oceníte i to, že nejste nijak výrazně prověřováni. Ačkoliv částky mohou být menší, neznamená to, že byste nemohli dosáhnout třeba i na několik desítek tisíc korun.

Negativem sice zůstává poměrně vysoký úrok, ale na druhou stranu ho vyvažuje možnost půjčit si první sumu s úrokem nulovým. A jaké společnosti tedy v tomto segmentu dominují? Jsou to:

 • Ferratum
 • Zaplo
 • CreditON

Klasická nebankovní půjčka

Z nejmenšího segmentu se přesuneme do klasických půjček, kdy už máte možnost získat částky v řádech desetitisíců, stejně jako statisíců korun. Takové nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, dnes vyhledává nejvíce lidí, a to hlavně díky velké podobnosti s úvěry bankovními. A to nejenom v částkách, ale třeba také v tom, že úroky jsou poměrně výhodné, v řádech jednotek procent. Samozřejmě získat lze ale i mnohé další výhody. Více uvádí třeba společnost Home Credit na svém webu. Pokud budeme citovat, potom se jedná o tyto bonusy: „Můžete si sjednat pojištění výdajů, odložení splátek a možnost změny jejich výše.“ Daná společnost tak patří mezi ty prověřené, stejně jako dva její konkurenti, a to Cofidis, nebo také Provident – dnes pravděpodobně nejznámější poskytovatel.

Půjčka ručená nemovitostí

Pokud bychom zde měli doporučit vhodnou společnost, určitě to bude firma Acema. Ta nabídne jistotu rychlého vyřízení, výhodného úroku a klasických podmínek. Obecně se poté tento segment vyznačuje tím, že pro získání úvěru je třeba mít k dispozici nemovitost. A to jak byt nebo dům, tak třeba i pozemek, nebo rekreační objekt. Na základě její hodnoty je poté určena maximální částka, kterou můžete získat.

Výjimkou rozhodně nejsou sumy v řádech milionů. Co samozřejmě bývá negativem, to je ono riziko spojené s tím, že můžete o vaši nemovitost poměrně jednoduše přijít. Na druhou stranu pozitivně hodnotíme to, že daná půjčka může být poskytnuta i ve chvíli, kdy je na vás uvalena exekuce a chcete se legální cestou vyplatit a ochránit tak svůj majetek.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

geralt / Pixabay

Podrobné srovnání
 • Minimální půjčka
 • Maximální půjčka
 • Doba splatnosti
 • Poplatky za půjčku
 • Úroky a splátky
 • Bankovní a nebankovní
 • Podle typu úvěru
 • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]