Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Ebanka vstup na účetTaké už za vás platí eBanka? Nakupování online a platba rychle pomocí karty může být naprosto bezpečná, tudíž vám ušetří i spoustu času, protože nemusíte shánět zboží někde po obchodech a vyzvedávat hotovost.

Rychlost a bezpečnost plateb je na prvním místě!

Platba přes eBanku (Raiffeisenbank) se provádí rychle a bezpečně. Díky této službě mohou jednoduše nakupovat osoby, které mají účet v eBance. Postup je jednoduchý – vyberete si eshop, nakoupíte a jakmile se rozhodnete pro online placení kartou, budete přesměrováni na platební bránu eBanky. Zde se přihlásíte ke svému bankovnímu účtu a zadáte potřebný platební příkaz. O tom, jak celá finanční transakce dopadne, jste vzápětí informováni – konkrétně tedy víte, jestli byla platba uskutečněna a je vše v pořádku.

Platba přes eBanku je bezpečná, protože údaje o vašem bankovním účtu zadáváte přímo eBance a žádný ze zaměstnanců nemá k dispozici přístup k údajům o vašem účtu v bance. Přenos dat je uskutečněn díky zabezpečenému protokolu HTTPS, kde se informace šifruje, aby je nikdo mimo banku nemohl přečíst.

Kamila S., Pardubice: Díky eBance platím rychle a bezpečně kdykoliv potřebuju. Doporučuji!

Nakupujte i bez peněz!

Ebanka vstup na účet má jednoduché ovládání a není tu nic, co byste neznali v rámci internetového bankovnictví. Ebanka vstup na účet vám připraví i překvapení, protože v době zadání platebního příkaz nemusíte mít na svém účtu v eBance dostatek financí – ty stačí dodat i v pozdější době v rámci doby splatnosti. Standardní doba splatnosti platebního příkazu činí 48 hodin, jestliže peníze nedorovnáte v určeném čase, platební příkaz se stornuje.

Jak zaplatit přes eBanku?

Ve způsobu platby zboží se objeví například: dobírka, bankovní převod, eBanka. Vyberete si poslední možnost. Ebanka vstup na účet se objeví ihned po zadání platebních a adresních údajů. Následně se přejde do platebního systému eBanky, kde vyplníte údaje pro autorizaci – jedná se o autentizační kód, klientské číslo apod.

Ebanka vstup na účet

Taken / Pixabay

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]