Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cresco – rychlá online půjčkacresco groupMáte nenadálé výdaje, nebo jste se jen rozhodli, že by se vám hodilo něco koupit? Může se jednat o nový nábytek do bytu, o zaplacení studijního pobytu, o nové auto či zcela nové vybavení šatníku. Záleží na vás – půjčky se poskytují na cokoliv a rovněž dost rychle! A kdo ví, třeba se stanete dalším spokojeným zákazníkem společnosti CRESCO GROUP s.r.o., která se zabývá půjčením peněz ve velmi krátkém čase.

Výše půjčky: od 10.000 Kč až do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou žádat zaměstnané osoby, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci, důchodci. U nižších částek lze žádat i bez příjmů. Žadatelé musí být ve věku 18 -65 let a musí jít o občany České republiky. Doložíte občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ si připraví údaje o firmě – adresu, přesný název, telefon a IČO.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena až na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu můžete požádat o doložení až čtyř měsíčních splátek. V případě řádného splácení vám bude vrácena polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Závisí na půjčené částce a době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává přímo na webových stránkách společnosti – online způsobem. Navíc máte možnost po celých 30 dní od smlouvy odstoupit. Zrušení je v tomto případě bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena do 24 hodin a v této době může dojít i k vyplacení půjčené částky. Peníze se posílají na bankovní účet nebo si je vyzvednete na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčky se vyřizují velmi rychle, bez ručitele, zástav a bez udání účelu. Celý měsíc (30 dní) máte možnost od uzavřené půjčky odstoupit.
 


Konsolidace půjček od Home Credit

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]