Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

CreditON – půjčka před výplatou

creditonJiž několikrát jste uvažovali o peněžní výpomoci od banky nebo nebankovní společnosti? Půjčky se nedávají jen na velké věci a v případě potřeby velkého placení, mohou vám být nápomocné třeba v době před výplatou, kdy se nedostává ani na základní potřeby a šetří se každá koruna. Půjčky od nebankovních společností se vyznačují rychlostí vyřízení, což je v těchto případech nutné. Zažádat si můžete také u spol. CreditON.Výše půjčky: Půjčit se dá až 10 000 Kč. Pro nové žadatele platí omezení  – částka půjčky je maximálně 3.500 Kč. Pokud dojde u půjčky k včasnému splacení, může být příští půjčka v částce až 5.000 Kč, třetí půjčka pak může dělat až 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: U CreditON se nemusejí dokládat příjmy, k půjčení se mohou odhodlat i nezaměstnaní lidé, osoby s rodičovskými příspěvky, jedinci se starobním či invalidním důchodem nebo plnoletí studenti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – peníze utraťte podle chuti.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: První žádost je podmíněna registrací a k ověření je třeba poslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet společnosti CreditON. Jiné poplatky se za posouzení a vyřízení žádosti o půjčku neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Výše úroku: Na webových stránkách společnosti si jednoduše vyhledáte, kolik zaplatíte poplatky – úroky na půjčené částky v různých výších. Například, jestliže si půjčíte 2000 Kč, poplatek činí  321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno zařídit z pohodlí domova – nutná je registrace a posléze vyplnění online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze dostanete ihned po schválení – převádějí se do 30 minut na váš bankovní účet. Lze se také dohodnout na poslání peněz poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je bleskově posouzena a vyřízena. Peníze obdržíte rovněž velmi rychle. Nemusíte mít ručitele a nedokládají se příjmy. Sami se rozhodnete o poslání peněz na účet do banky či poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Konzultant pro Vaši SEO optimalizaci

Konzultant pro Vaši SEO optimalizaci

Pokud jde o důležité věci, je dobré, když se máte na koho obrátit a s kým konzultovat. Myslíte, že je úspěšnost Vašeho webu důležitou věcí? Jistě že ano,... 
[Celý článek]

Kdy se hodí rychlá půjčka do výplaty?

Kdy se hodí rychlá půjčka do výplaty?

Jistě jste již slyšeli o tom, že půjčky do výplaty každému jsou dnes ideální volbou pro každého, kdo potřebuje peníze. My se společně zaměříme na to, komu je... 
[Celý článek]

Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Na našem trhu se můžeme setkat se skutečně celou řadou zajímavých půjček. Kromě klasických je to také rychlá půjčka do výplaty bez registru. Ta má hned několik... 
[Celý článek]