Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

CreditON – půjčka před výplatoucreditonJiž několikrát jste uvažovali o peněžní výpomoci od banky nebo nebankovní společnosti? Půjčky se nedávají jen na velké věci a v případě potřeby velkého placení, mohou vám být nápomocné třeba v době před výplatou, kdy se nedostává ani na základní potřeby a šetří se každá koruna. Půjčky od nebankovních společností se vyznačují rychlostí vyřízení, což je v těchto případech nutné. Zažádat si můžete také u spol. CreditON.

Výše půjčky: Půjčit se dá až 10 000 Kč. Pro nové žadatele platí omezení  – částka půjčky je maximálně 3.500 Kč. Pokud dojde u půjčky k včasnému splacení, může být příští půjčka v částce až 5.000 Kč, třetí půjčka pak může dělat až 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: U CreditON se nemusejí dokládat příjmy, k půjčení se mohou odhodlat i nezaměstnaní lidé, osoby s rodičovskými příspěvky, jedinci se starobním či invalidním důchodem nebo plnoletí studenti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – peníze utraťte podle chuti.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: První žádost je podmíněna registrací a k ověření je třeba poslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet společnosti CreditON. Jiné poplatky se za posouzení a vyřízení žádosti o půjčku neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Výše úroku: Na webových stránkách společnosti si jednoduše vyhledáte, kolik zaplatíte poplatky – úroky na půjčené částky v různých výších. Například, jestliže si půjčíte 2000 Kč, poplatek činí  321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno zařídit z pohodlí domova – nutná je registrace a posléze vyplnění online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze dostanete ihned po schválení – převádějí se do 30 minut na váš bankovní účet. Lze se také dohodnout na poslání peněz poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je bleskově posouzena a vyřízena. Peníze obdržíte rovněž velmi rychle. Nemusíte mít ručitele a nedokládají se příjmy. Sami se rozhodnete o poslání peněz na účet do banky či poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]