Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cofidis – Úvěr na cokolivcofidisChtělo by to peníze ihned? Zvažujete situaci, kdy si půjčíte peníze a rádi byste půjčenou částku pravidelně spláceli? Tuto možnost jen tak nedostanete od svých známých a přátel, možná vám nevyhoví ani banka, ale ještě existují nebankovní společnosti, kde se zabývají poskytováním půjček s různým zaměřením. Společnost Cofidis vám umožní si půjčit peníze na cokoliv potřebujete. Jak vypadají další rychlé půjčky se dozvíte zde.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat jenom občan České republiky starší 18 let, který má doložitelný příjem popřípadě důchod. Žadatel nesmí mít zápis v registrech dlužníků. K vyřízení půjčky jsou potřeba doklady: oboustranná kopie občanského průkazu, také kopie občanského průkazu spolužadatele, kopie druhého dokladu – řidičského průkazu, cestovního pasu, rodného listu. Dále je potřeba potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z bankovního účtu – jedná se o poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Délka splácení je možná na 12 nebo 24 měsíců. Splácení probíhá v určených pravidelných měsíčních splátkách. Kdykoliv je možné zaplatit mimořádnou splátku – vyšší, nebo úvěr zcela předčasně splatit. Předčasné splacení je k dispozici zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, figurovat může na úvěru spolužadatel/spolužadatelka

Výše úroku: Výše úroků závisí na zvolené částce a na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše se vyřizuje online způsobem, žádost bude posouzena do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv se schvaluje do deseti minut. Není třeba platit žádné poplatky předem. Díky online způsobu si můžete sami nastavit kolik si chcete půjčit a dozvíte se měsíční splátku.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]