Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cofidis – Osobní úvěrcofidisMohou vám vyjímečně scházet peníze, nebo se naopak potýkáte s delším nedostatkem financí. Říkáte si, že bude lepší všechny dosavadní závazky zaplatit a třeba začít s pravidelným splácením někomu, kdo vám půjčí? Ze známých, příbuzných a přátel se jistě najde jen hrstka pomocníků, ale existují banky a nebankovní společnosti, které vám ochotně poradí a pomohou. Ověřeným poskytovatelem půjček na našem trhu je i společnost Cofidis.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si zažádejte, pokud jste občanem ČR starším 18 let a máte doložitelný příjem či důchod. Nelze mít zápis v registrech dlužníků. Doložíte potvrzení o výši příjmu, kopii posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – neuvádíte účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se musí splatit v období od jednoho měsíce do 52 měsíců. Měsíční splátka se stanoví na základě vašeho momentálního rozpočtu. Splátky probíhají měsíčně. Osobní úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Výše úroku: RPSN: 24,0 %, úrok p.a.: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr COFIDIS si sjednáte snadno online způsobem. Rovněž lze zavolat na telefonní číslo 810 700 810, nebo zašlete svoje telefonní číslo a bude vám zpět zavoláno pracovníky Cofidisu.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou převedeny na váš bankovní účet ihned po sjednání schváleného úvěru a vyřízení všech náležitostí. Žádosti se zpracovávají běžně do 10 minut od přijetí žádosti o úvěr.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je tzv. revolving, který umožňuje, že se s pravidelnými splátkami obnovuje  úvěrová rezerva. Můžete si tedy půjčit kdykoliv znovu a bez dokládání potřebných formalit. Cofidis půjčuje bez poplatků předem, půjčka je bleskově vyřízena do deseti minut.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]