Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cash For Life – rychlá půjčka do 10 000 Kčcash for lifeNaskytla se vám výhodná koupě? Uvažujete o zaplacení extra poplatku? Musíte dorovnat nějaké resty? Chybí vám peníze a potřebujete si půjčit jenom na krátký čas? V tomto případě můžete řešit nedostatek peněz získáním speciální půjčky, které se nabízejí i v nižších hodnotách od nebankovních poskytovatelů. Rychlá půjčka je vám k dispozici také od Cash For Life.

Výše půjčky: od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčce mohou uvažovat občané ČR s věkem od 18 do 65 let. Žadatelé o půjčku musí mít české občanství a nesmí nic dlužit společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku nepotřebujete potvrzení o vašem příjmu. Půjčku si mohou zařídit nejen nezaměstnaní, ale také studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci, invalidé a pochopitelně i zaměstnanci. K vyřízení půjčky budete ještě potřebovat aktivní číslo mobilního telefonu a občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácet je možné v termínech 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. V případě, že vám stanovený termín přestane vyhovovat, lze si požádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení je možní učinit celkem třikrát. Celkovou dobu splácení tedy prodloužíte celkově až o 45 dnů.

Poplatky: bez poplatků za posouzení půjčky

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Splácení je uskutečňováno dohromady s poplatkem, který nahrazuje úrok. Zaplatíte domluvenou sjednanou částku v termínu – pokud ne, počítejte se sankčními poplatky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat online. Najdete si příslušné webové stránky společnosti, zaregistrujete se, pošlete žádost k posouzení a počkáte na vyjádření o schválení. Lze získat půjčku i díky SMS zprávě.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje hned – cca do deseti minut. Po schvalovacím procesu dochází k odeslání peněz na váš bankovní účet nebo k poslání poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka nemá žádné skryté poplatky. Není třeba řešit obsáhlou dokumentaci, shánění ručitelů nebo chození na pobočku. Nevyžaduje se pravidelný příjem. Půjčka je schválena brzy a peníze se odesílají ihned po schválení.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]