Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

BB půjčka dnes patří mezi zajímavé úvěrové produktyPokud je současný úvěrový trh něčím typický, tak hlavně tím, že konkrétní poskytovatelé většinou cílí pouze na jeden konkrétní segment, ve kterém nabízejí své půjčky. Ne vždy to ale platí a ideální ukázkou je zcela určitě BB půjčka. Tedy úvěrový produkt, který nabídne jak mikropůjčky, tak i klasické nebankovní půjčky v řádech desetitisíců.

A od toho se samozřejmě odvíjejí jak podmínky získání, tak i parametry konkrétních půjček. Pojďme se tedy podívat na to, co je vlastně k dispozici.

Když nám stačí menší částky

V tomto případě nám BB půjčka určitě vyhoví, jelikož mezi nejmenší sumu, která je k dispozici, je částka v rozmezí 1 000 – 5 000 korun českých. Tu si lze vzít na dobu 7 dní, ale problém nejsou ani 3 kalendářní měsíce, které už jsou spjaty s nutností peníze vracet pravidelně. Podobně je na tom i segment v rozmezí 6 000 – 10 000, který také spadá do oblasti mikropůjček a podmínky spojené se splácením a vracením částky jsou nachlup stejné.

BB půjčka nabídne i větší částky

Pokud hledáme půjčku klasickou, rozhodně zklamáni nebudeme. A to z toho důvodu, že ta začíná na částce 12 000 korun českých a dosahuje maxima 20 000 Kč. Kromě možnosti výběru částky je samozřejmě k dispozici i termín splatnosti. Ten začíná na lhůtě jednoho jediného měsíce a maximum v tomto směru je lhůta 6 měsíců.

Podobně začíná i půjčka, která se drží v rozmezí 25 000 – 45 000 korun českých. I tu lze mít v rozmezí 1 – 6 měsíců, ale lhůty jdou ještě o něco více, a to konkrétně až na 12 měsíců, tedy na dobu jednoho ruku. Tím už skutečně získáváme klasickou nebankovní půjčku se všemi výhodami.

Proč právě tuto půjčku?

Určitě proto, že nás čeká i velice jednoduchá a také rychlá žádost. Pokud se na ní podíváme blíže, tak v prvotní fázi nejsou nutné jiné údaje, než:

 • Jméno a příjmení:
 • Číslo mobilního telefonu
 • Emailová adresa

Po odeslání žádosti se samozřejmě začne spouštět schvalovací proces, v rámci kterého bude třeba doplnit několik dalších údajů. A to hlavně takové, které souvisí i s vaším zaměstnáním a příjmem, ale také s vaším dokladem totožnosti. To vše je nutné proto, aby byla žádost i vaše osoba ověřena a následně mohlo dojít i k samotnému schválení vaší žádosti.

Nezapomínejte na ověření

Důležitým krokem v samotné žádosti je také ověřovací poplatek. Ten je sice symbolický, ale nesmíme zapomínat na to, že může vše výrazně prodloužit. Ten je navíc nutné hradit i ve chvíli, kdy plánujete změnu registračních údajů. Více o tom píše už samotná BB půjčka na svém webu: „Když si chcete měnit číslo účtu a máte u nás aktivní půjčku, uhraďte ji z účtu, který chcete u nás zaregistrovat. Pokud půjčku u nás nemáte, potřebujete uhradit nový ověřovací poplatek ve výši 1 Kč.“ Pokud je v tomto směru vše v pořádku, je právě na účet, ze kterého odešel registrační poplatek, odesílána také požadovaná částka.

BB půjčka - rychlá půjčka online

BB půjčka – rychlá půjčka online

Podrobné srovnání
 • Minimální půjčka
 • Maximální půjčka
 • Doba splatnosti
 • Poplatky za půjčku
 • Úroky a splátky
 • Bankovní a nebankovní
 • Podle typu úvěru
 • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]