BB půjčka dnes patří mezi zajímavé úvěrové produkty

Pokud je současný úvěrový trh něčím typický, tak hlavně tím, že konkrétní poskytovatelé většinou cílí pouze na jeden konkrétní segment, ve kterém nabízejí své půjčky. Ne vždy to ale platí a ideální ukázkou je zcela určitě BB půjčka. Tedy úvěrový produkt, který nabídne jak mikropůjčky, tak i klasické nebankovní půjčky v řádech desetitisíců.

A od toho se samozřejmě odvíjejí jak podmínky získání, tak i parametry konkrétních půjček. Pojďme se tedy podívat na to, co je vlastně k dispozici.

Když nám stačí menší částky

V tomto případě nám BB půjčka určitě vyhoví, jelikož mezi nejmenší sumu, která je k dispozici, je částka v rozmezí 1 000 – 5 000 korun českých. Tu si lze vzít na dobu 7 dní, ale problém nejsou ani 3 kalendářní měsíce, které už jsou spjaty s nutností peníze vracet pravidelně. Podobně je na tom i segment v rozmezí 6 000 – 10 000, který také spadá do oblasti mikropůjček a podmínky spojené se splácením a vracením částky jsou nachlup stejné.

Inspirace:  SMS půjčka bez poplatku předem

BB půjčka nabídne i větší částky

Pokud hledáme půjčku klasickou, rozhodně zklamáni nebudeme. A to z toho důvodu, že ta začíná na částce 12 000 korun českých a dosahuje maxima 20 000 Kč. Kromě možnosti výběru částky je samozřejmě k dispozici i termín splatnosti. Ten začíná na lhůtě jednoho jediného měsíce a maximum v tomto směru je lhůta 6 měsíců.

Podobně začíná i půjčka, která se drží v rozmezí 25 000 – 45 000 korun českých. I tu lze mít v rozmezí 1 – 6 měsíců, ale lhůty jdou ještě o něco více, a to konkrétně až na 12 měsíců, tedy na dobu jednoho ruku. Tím už skutečně získáváme klasickou nebankovní půjčku se všemi výhodami.

Proč právě tuto půjčku?

Určitě proto, že nás čeká i velice jednoduchá a také rychlá žádost. Pokud se na ní podíváme blíže, tak v prvotní fázi nejsou nutné jiné údaje, než:

  • Jméno a příjmení:
  • Číslo mobilního telefonu
  • Emailová adresa

Po odeslání žádosti se samozřejmě začne spouštět schvalovací proces, v rámci kterého bude třeba doplnit několik dalších údajů. A to hlavně takové, které souvisí i s vaším zaměstnáním a příjmem, ale také s vaším dokladem totožnosti. To vše je nutné proto, aby byla žádost i vaše osoba ověřena a následně mohlo dojít i k samotnému schválení vaší žádosti.

Inspirace:  Quick půjčka - Qkonto

Nezapomínejte na ověření

Důležitým krokem v samotné žádosti je také ověřovací poplatek. Ten je sice symbolický, ale nesmíme zapomínat na to, že může vše výrazně prodloužit. Ten je navíc nutné hradit i ve chvíli, kdy plánujete změnu registračních údajů. Více o tom píše už samotná BB půjčka na svém webu: „Když si chcete měnit číslo účtu a máte u nás aktivní půjčku, uhraďte ji z účtu, který chcete u nás zaregistrovat. Pokud půjčku u nás nemáte, potřebujete uhradit nový ověřovací poplatek ve výši 1 Kč.“ Pokud je v tomto směru vše v pořádku, je právě na účet, ze kterého odešel registrační poplatek, odesílána také požadovaná částka.

BB půjčka - rychlá půjčka online
BB půjčka – rychlá půjčka online