Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Aerofin – Férová půjčkaaerofinLákadel ke kupování jen tak snadno nezmizí a člověk se musí ubránit věčným pastím. Už jste se nachytali a topíte se v pěkné dluhové pasti? Nebo se ještě nedá mluvit o velké pasti, ale zatím menší pastičce? Můžete zkusit zaplatit vaše dluhy tím, že si půjčíte a posléze budete splácet. Pokud vám jde o několik málo tisícovek do doby, než dostanete výplatu, může se vám hodit například Férová půjčka od Aerofin.

Výše půjčky: až 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmech

Kdo si může půjčit: Půjčku získáte klidně bez potvrzení o příjmu. Půjčit si tedy mohou i osoby, které mají momentálně malý příjem nebo dokonce žádný. Půjčka je vhodná jak pro nezaměstnané, tak pro studenty, důchodce, ženy na mateřské dovolené.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Na splácení půjčky máte šest měsíců. Přesně se jednotlivé splátky rozloží do šesti předem stanovených měsíčních splátek. Půjčka má také možnost předčasného splacení. Dorovnání celé půjčky musí proběhnout v poslední den splatnosti – tento den už musí být připsány peníze na účtu společnosti. Vaše platba musí být označena díky variabilnímu symbolu – jde o číslo smlouvy. Pokud budete mít zájem o prodloužení jednotlivé splátky, jde to o max. 30 dní – písemně.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky předem. Prodloužení splátky se platí – 500 Kč.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Závisí na půjčené částce a na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si zažádejte na webových stránkách společnosti Aerofin – tady vyplníte online žádost. Pak vám zkontaktuje operátor a dohodnete se na podrobnostech ohledně vaší půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze převádějí na váš bankovní účet – jde o dobu okolo patnácti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní půjčku od Aerofin získáte za jasně daných podmínek. Ve smlouvě se uvede výše úroků i sankční poplatky pro případy, že nebudete splácet dle dohody. Nedokládají se vaše příjmy, nevyžadují se ručitelé a nekontroluje se registr dlužníků. Půjčku si můžete vzít  opakovaně.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]